Taśmy oznaczeniowe ostrzegawcze

 

Niezawodne taśmy oznaczeniowe BHP SCAPA – przeznaczone przede wszystkim do wyznaczania stref i ciągów komunikacyjnych na halach i magazynach. Profesjonalny produkt wykonany z najwyższej jakości miękkiego PCV. Tani i dostępny w różnych kolorach do wyboru!

 

Oferowane przez nas taśmy oznaczeniowe wyróżniają się bardzo dobrą odpornością mechaniczną – są odporne na ścieranie i wilgoć, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się przy wyznaczaniu linii komunikacyjnych i innych znaków poziomych, określana stref i obszarów na stanowiskach pracy, wyznaczania linii tymczasowych boisk. Taśmy przeznaczone są do zastosowań wewnętrznych.

 

Dostępne w naszym sklepie ostrzegawcze taśmy klejące SCAPA doskonale przylegają do podłoża. Taśmę SCAPA można bardzo łatwo nakleić i usunąć bez pozostawienia śladów kleju.

 

Taśmy oferujemy w różnych wariantach kolorystycznych – pomarańczowe, żółte, żółto-czarne, biało-czerwone, niebieskie, zielone, białe, czerwone, czarne.

 

Sprawdź już teraz wszystkie taśmy oznaczeniowe (taśmy ostrzegawcze) do wyznaczania ciągów komunikacyjnych SCAPA w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy!