Folie ochronne i taśmy

 

POKROWIEC OCHRONNY NA KIEROWNICĘ Z FOLII ANTYPOŚLIZGOWEJ PE 490MMX150MM 250 SZTUK

Łatwy w użyciu pokrowiec ochronny z antypoślizgowej folii PE chroniący kierownicę podczas prac mechanicznych i lakierniczych.

 

FOLIA OCHRONNA ANTYPOŚLIZGOWA PE NA DYWANIKI SAMOCHODOWE 420MMX550MM 250 SZTUK

Łatwa w użyciu antypoślizgowa folia PE chroniąca dywanik samochodowy przed zabrudzeniem podczas prac mechanicznych i lakierniczych.

 

POKROWIEC OCHRONNY NA FOTEL Z ANTYPOŚLIZGOWEJ FOLII PE 790MMX1300MM ROLKA 250 SZTUK

Łatwy w użyciu pokrowiec ochronny z antypoślizgowej folii PE do ochrony foteli samochodowych podczas prac mechanicznych i lakierniczych.

 

nożyk do folii

Nożyk, który umożliwia w szybki i łatwy sposób docięcie folii do pożądanego wymiaru.

 

ELEKTROSTATYCZNA FOLIA MASKUJĄCA LAKIERNICZA 4MX150M

Służy do ochrony karoserii auta podczas procesu lakierowania. Dzięki jej stosowaniu można uniknąć zabrudzenia a także niechcianego zapylenia całego samochodu. Jest elektrostatyczna co powoduje, że idealnie przylega do zabezpieczanej powierzchni.

 

SAMOPRZYLEPNA GĄBKA POLIURETANOWA DO ZABEZPIECZANIA WNĘK SAMOCHODOWYCH I SZCZELIW W DRZWIACH PODCZAS PROCESU LAKIEROWANIA 13MM/50M

Gąbka służy do zabezpieczania wnęk samochodowych, szczelin w drzwiach itp. podczas procesu lakierowania. Umożliwia delikatne „przejścia” między lakierowanymi powierzchniami oraz eliminuje dostawanie się lakieru do wnętrza samochodu. Wykonana jest z elastycznej pianki, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do nieregularnych kształtów karoserii auta. Odporna na temperaturę do 80°C.

 

SAMOPRZYLEPNA GĄBKA ZAPEWNIAJĄCA SZCZELNOŚĆ KAROSERII PRZED PRZENIKANIEM MGIEŁKI NATRSYKOWEJ FARBY 20MM/5M

Samoprzylepna gąbka zapewniającą szczelność każdej otwierającej się części karoserii przed przenikaniem mgiełki natryskowej farby bez widocznych łączeń lakieru. Bardzo prosta i szybka w zastosowaniu. Jeden rozmiar nadaje się do każdego rodzaju szczelin takich jak: drzwi, klapa bagażnika, maska silnika itp. Wytrzymała do 80°C.

 

TAŚMA ODCHYLAJĄCA DO MASKOWANIA USZCZELEK SZYB SAMOCHODOWYCH 50MM/10M

Taśma stosowana do maskowania uszczelek szyb wklejanych. Plastikowy pasek umożliwia łatwe umieszczenie taśmy pod uszczelką. Ułatwia dostęp do miejsc między uszczelką a karoserią. Występuje w rolce o długości 10 m, szerokości 50 mm i szerokości dwóch plastikowych pasków: 9 i 11 mm