TAŚMY ELEKTROIZOLACYJNE

 

Taśmy izolacyjne – elektroizolacyjne SCAPA – niezastąpione w pracach z instalacjami elektrycznymi. Dostępne w wielu kolorach i wzorach. W naszym sklepie można zakupić ją w niskich cenach!

 

Taśma izolacyjna SCAPA jest podstawową izolacją elektryczną 600V. Przeznaczona jest do ochrony kabli i przewodów niskiego i średniego napięcia. Używana jest także do wiązkowania przewodów w przemyśle samochodowym (w sprzedaży dostępna jest również wersja ze starterem).

 

Nasze taśmy elektroizolacyjne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość, odporność na wilgoć, korozję oraz otarcia. Wyróżnia je wysoka wytrzymałość dielektryczna i mechaniczna. Nie zawierają powszechnie stosowanego w PCV ftalanu i są przyjazne dla środowiska.

 

Nasze taśmy elektroizolacyjne SCAPA posiadają certyfikaty IMQ, VDE i OVE i spełniają wymagania dyrektyw 2000/53WE (ELV), 2002/95/WE (ROHS).

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełną gamą taśm elektroizolacyjnych w naszym sklepie internetowym – życzymy udanych zakupów!