Kwadraty dwustronne z taśmy piankowej

 

Wykroje dystansujące z taśmy dwustronnie klejącej piankowej pozwalajcie na uzyskanie efektu 3D – tanie i skuteczne. To najwyższej jakości kwadraty dwustronne z taśmy piankowej, które charakteryzują się mocnym połączeniem i łatwą aplikacją. Oferujemy je w różnych wymiarach. Sprawdź je już teraz!

 

Produkowane przez naszą firmę wykroje dystansujące wykończone są dwustronnie klejem, który pozwala na łatwe łączenie ze sobą różnych elementów dla uzyskania trójwymiarowego efektu.

 

Używane są one między innymi przy oddzielaniu elementów, niwelowaniu nierówności, ale również w celach dekoracyjnych, na przykład tworzeniu przestrzennych kartek pocztowych i zaproszeń, przygotowywaniu ozdobnych obrazków.

 

Większość wariantów wykrojów posiadamy na stanie od ręki. W przypadku sprzedaży całego zapasu czas oczekiwania na produkcję wynosi maksymalnie 10 dni. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi wariantami wykrojów dystansujących w naszym asortymencie – życzymy udanych zakupów!