Żelki klejące

 

Kropki klejowe, które nazwane są także żelkami – stosowane jako alternatywa do tradycyjnych metod klejenia. Szybki i wygodne w użyciu. U nas dostępne w różnych wariantach wielkości i sile klejenia do wyboru!

 

Żelki klejące przeznaczone są do insertowania produktów. Za ich pomocą można wklejać saszetki lub próbki do gazet, bankowe karty płatnicze czy płyty CD/DVD. Pozwalają na łatwe przyklejenie przedmiotów bez niszczenia ich opakowań czy nawierzchni.

 

Oferujemy żelki klejące w szerokiej gamie rozmiarów oraz z klejami o różnej sile przylepności – niskolepne, średniolepkie i wysokolepkie. Nasze produkty zapewniają natychmiastową przylepność i wysoką trwałość, dlatego doskonale zabezpieczają klejone elementy.

 

Kropki są bardzo łatwe w użyciu – sprzedajemy je na paskach stanowiących podłoże. Mogą być one wygodnie aplikowane ręcznie – wystarczy odkleić je od paska i nałożyć na nawierzchnię, a potem połączyć z przedmiotem.

 

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich żelek klejących dostępnych w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!