Folie ochronne samoprzylepne na szyby

 

Folie ochronne malarskie na szyby i parapety – niezastąpione podczas transportu i w pracach remontowych i budowlanych. U nas dostępne w najbardziej atrakcyjnych cenach!

 

Dostępne w naszym asortymencie folie ochronne zostały wykończone specjalnym, delikatnym i łatwo usuwalnym klejem, którego zadaniem jest ochrona powierzchni elementów przed zanieczyszczeniem oraz uszkodzeniem w trakcie składowania, transportu i prac remontowo-budowlanych.

 

Nośnikiem taśmy jest niebieski polietylen o grubości 45 mikronów, który wyróżnia się wysoką odpornością na wilgoć oraz promieniowanie UV do 3 miesięcy po aplikacji.

 

Oferowane przez nas folie ochronne oprócz stosowania na szyby i parapety mogą być stosowane także do ochrony powierzchni metalowych oraz płyt z tworzyw sztucznych.

 

Taśmę o długości 100 metrów możemy przygotować w dowolnej szerokości w zakresie od 10 mm do 600 mm. Prosimy o kontakt w celu złożenia indywidualnego zamówienia.

 

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na taśmy foliowe ochronne w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!