Taśma zewnętrzna z butylem do ciepłego montażu okien

 

Taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna przeznaczona jest do izolacji połączenia stolarki od  zewnętrznej  strony budynku.

Taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna jest laminatem membrany i specjalnej włókniny z obu stron, która zapewnia dobre podłoże do dalszych obróbek tynkarskich oraz umożliwia optymalne przyleganie kleju przeznaczonego do jej montażu do stolarki i do ściany. 

Zadaniem taśmy do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrznej jest uniemożliwienie wnikania wody opadowej do wnętrza i umożliwienie odprowadzenia wilgoci z połączenia na zewnątrz budynku. Dodatkowo taśma tego typu zapewnia doskonałą barierę wiatrową, podnosząc jakość montażu stolarki.

Taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna na krawędziach taśmy posiada paski kleju akrylowego (do montażu taśmy do stolarki okiennej, drzwiowej) oraz pasek kleju butylowego (do uszczelnienia połączenia taśmy okiennej z murem, betonem, drewnem)

Polecamy zakup PRIMERA do taśm butylowych zapewniającego trwałe i mocne przyleganie kleju butylowego do ościeża.

W swojej ofercie posiadamy:

- taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna o szerokość taśmy 70mm

- taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna o szerokość taśmy 100mm

- taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna o szerokość taśmy 70mm w wersji TOTAL z klejem po całości z jednej strony

- taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna o szerokość taśmy 100mm w wersji TOTAL z klejem po całości z jednej strony

- taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna o szerokość taśmy 70mm o wydłużonej odporności na UV

Taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna nawinięta jest na rolkę o długości 25 metrów.

Taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna ma kolor biały ( w wersji standardowej).

Taśma do ciepłego montażu okien z butylem zewnętrzna to niezbędny produkt do uzyskania parametrów termicznych budynków wg aktualnych norm.

Producent taśmy do ciepłego montażu okien z butylem przykłada dużą uwagę na jakość swoich produktów.

Taśma do ciepłego montażu okien z butylem jest produktem szeroko stosowanym  podczas ciepłego montażu okien.