Taśma foliowa montażowa akrylowa przezroczysta PET

 

Praktyczne, mocne i niezastąpione taśmy foliowe montażowe z czerwoną przekładką, które określane są także jako taśmy banerowe. Oferujemy je w szerokiej gamie szerokości i w przystępnych cenach. Zapewniamy najwyższą jakość!

 

Taśmy banerowe doskonale sprawdzą się przy prowadzeniu różnych prac w poligrafii i reklamie. Wykorzystywane są między innymi do klejenia elementów lakierowanych oraz foliowanych z papieru lub tektury, do klejenia banerów, listew cenowych, kiwaków i innych elementów. Taśma posiada zastosowanie również w przemyśle samochodowym oraz meblarskim.

 

Zalety taśm foliowych montażowych – banerowych:

  • bardzo wysoka siła klejenia przy łączeniu ze sobą różnych rodzajów materiałów

  • może być stosowana we wnętrzach i na zewnątrz

  • wyróżnia się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, w tym wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV, wilgoć

  • może być używana również do klejenia elementów z pleksi i szkła za sprawą swojej przezroczystości

  • wyposażona w łatwą w usunięciu przekładkę foliową

  • wszechstronne zastosowanie w różnych branżach

 

Produkowane przez nas taśmy klejące foliowe mają wysokiej jakości klej akrylowy, który jest odporny czynniki zewnętrzne, co wpływa na wysoką skuteczność połączenia. Dzięki nośnikowi z poliestru taśmy są też bardzo mocne – są odporne na zrywanie i może być używane także przy połączeniach, gdzie występują naprężenia. Są bardzo łatwe w używaniu – wymagają jedynie właściwego przygotowania podłoża, które powinno być czyste, odtłuszczone i suche.

 

Nasze taśmy klejące wybierane są przez wielu klientów poszukujących sprawdzonych produktów. Zapewniamy dostęp do różnych szerokości taśm – nie wszystkie warianty zostały wystawione na sprzedaż w naszym sklepie internetowym. W przypadku zainteresowania innymi szerokościami taśm zachęcamy do skontaktowania się z nami.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą taśm klejących foliowych montażowych – banerowych oraz z innymi typami taśm klejących. Życzymy udanych zakupów!