Taśma foliowa montażowa kauczukowa

 

Najwyższej jakości taśmy dwustronnie klejące foliowe na kleju kauczukowym typu hot-melt – skuteczne, łatwe w używaniu oraz mocne. Niezastąpione przy klejeniu materiałów z papieru, tektury, kartonu, folii, pianek, gum i innych powierzchni. Zapewniamy atrakcyjne ceny!

 

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę taśm klejących na kleju kauczukowym. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stawiamy na najlepszą jakość naszych produktów, aby mogły one zapewnić naszym klientom całkowite zadowolenie.

 

Zalety taśm na kleju kauczukowym:

  • posiadają szerokie zastosowanie w różnych branżach

  • wyróżniają się bardzo wysoką siłą klejenia przy zastosowaniach wewnętrznych

  • zapewniają mocne wiązanie bezpośrednio po aplikacji i bardzo dobrą przyczepność do różnych nawierzchni

  • są bardzo łatwe w używaniu – mogą być stosowane ręcznie i z wykorzystaniem narzędzi do klejenia

  • dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach do wyboru

 

Oferowane przez nas taśmy klejące foliowe są przeznaczone do zastosowań wewnętrznych, jako że cechują się niższą odpornością na temperatury niż w przypadku taśm klejących z klejem akrylowym.

 

Taśmy z klejem kauczukowym wykorzystywane są przede wszystkim w branży poligraficznej do klejenia takich produktów jak listwy cenowe, papiery, kartony, folie PP oraz plakaty. Mogą być również stosowane w przypadku powierzchni niskoenergetycznych oraz przy laminowaniu materiałów takich jak: filce, gumy, pianki.

 

Korzystanie z taśm foliowych jest bardzo łatwe i wygodne. Wymagają one odpowiedniego przygotowania nawierzchni – powinna być ona sucha, czysta i odtłuszczona.

 

W sprzedaży posiadamy taśmy klejące w różnych szerokościach. W sklepie internetowym oferujemy tylko wybrane rodzaje szerokości, ale możemy wykonać je również w innych wariantach do wyboru. W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem prosimy o kontakt z nami.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi taśmami klejącymi na kleju kauczukowym hot-melt oraz z innymi produktami w naszym sklepie. Życzymy udanych zakupów!