Taśmy foliowe przezroczyste banerowe gr. 0,16mm

 

Taśmy foliowe montażowe z czerwoną przekładką – nazywane także taśmami banerowymi. Produkowane przez nas taśmy klejące banerowe występują w różnych grubościach. Tutaj oferujemy je w grubości 0,16 mm. Sprawdzone w branży poligraficznej i reklamowej, a także w przemyśle samochodowym oraz meblarskim. Zapewniamy niskie ceny!

 

Oferowane przez nas dwustronne taśmy foliowe banerowe posiadają klej akrylowy, który jest odporny na starzenie, wysokie temperatury, wilgoć oraz promieniowanie UV. Dzięki nośnikowi z poliestru wyróżniają się także wysoką odpornością na zrywnie i mogą być wykorzystywane przy połączeniach, gdzie występują naprężenia.

 

Bardzo często używane w poligrafii i reklamie do klejenia elementów lakierowanych oraz foliowanych z papieru lub tektury, listew cenowych, kiwaków oraz banerów. Za sprawą bardzo wysokiej przezroczystości mogą być stosowane także do klejenia elementów z pleksi i szkła.

 

Taśmy dostępne są w różnych szerokościach do wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!