Taśmy włókninowe kauczukowe 0,11mm

 

Taśmy dwustronnie klejące włókninowe (fizelinowe) z klejem kauczukowym – sprawdzone w skutecznym klejeniu różnych materiałów. Szybkie i mocne. Tutaj oferujemy je w grubości 0,10 mm. Złóż swoje zamówienie już teraz!

 

Oferowane przez nas taśmy włókninowe kauczukowe dzięki nośnikowi z włókniny celulozowej są bardzo łatwe w aplikacji. Posiadają klej kauczukowy typu hot-melt, który daje natychmiastową przylepność. Mogą być przerwane ręcznie. Także mogą być aplikowane przy użyciu specjalnego aplikatora zabierającego przekładkę z taśmy.

 

Te dwustronne taśmy klejące stosowane są głównie poligrafii do klejenia papierów, kartonów, w tym do klejenia uszlachetnionego, powlekanego lakierem papieru lub kaszerowanej tektury. Ponadto mają zastosowanie w kaletnictwie do pozycjonowania skór i innych materiałów przy szyciu.

 

Taśmy dostępne są w różnych szerokościach – nie wszystkie z nich zostały zaprezentowane na naszej stronie. W przypadku zainteresowania innymi szerokościami prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą.

 

Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!