Taśmy piankowe białe gr. 2 mm

 

Taśmy dwustronnie klejące montażowe piankowe białe PE I EVA posiadają szerokie zastosowanie w montażu różnych elementów, między innymi luster oraz szkła. Zapewniają skuteczne połączenie i wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. W naszym asortymencie dostępne są w różnych kolorach i szerokościach.

 

Produkowane przez naszą firmę taśmy dwustronnie klejące piankowe idealnie niwelują nierówności klejonych powierzchni za sprawą swojej grubości. Za sprawą kleju akrylowego na piance PE lub EVA wyróżniają się miękkością i dają trwałe połączenie. Taśmy klejące naszej produkcji przekładkę foliową lub papierową.

 

Taśmy piankowe w naszym sklepie są odporne są na starzenie, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, dlatego mogą być one używane zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

 

Znajdują zastosowanie przede wszystkim w poligrafii, reklamie, motoryzacji oraz budownictwie. W naszym asortymencie znajduje się również taśma piankowa na kleju kauczukowym z certyfikatem do klejenia luster.

 

Zapraszamy na zakupy!