Taśmy żelowe akrylowe montażowe gr. 0,50

 

Najwyższej jakości taśmy żelowe akrylowe montażowe – tutaj dostępne w grubości 0,50 mm. Zapewniają skuteczne połączenie i wyróżniają się przystępnymi cenami. Przeznaczone także do wyklejania LCD w telefonach – jako jedyne posiadają aprobatę bezpieczeństwa klejenia szkła ETAG003!

 

Produkowane przez nas taśmy żelowe montażowe doskonale nadają się do łączenia różnych materiałów, między innymi szkła, stali, aluminium oraz pleksi i innych tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu transparentnego kleju akrylowego mogą być używane również do klejenia pleksi i szkła. Zapewniają bardzo wysoką siłę wiązania i mogą być używane jako alternatywa dla połączeń mechanicznych, na przykład nitów i śrub.

 

Taśmy żelowe za sprawą swojej grubości bardzo dobre nadają się do niwelowania różnych nierówności na klejonych nawierzchniach, a także wykazują zdolność do absorbowania drgań. Znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

 

Dla lepszego wiązania polecamy użycie primera oraz odpowiednie przygotowanie powierzchni montażu, która powinna być czysta, sucha oraz odtłuszczona.

 

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia!