Taśmy łączeniowe do płyt kartonowo-gipsowych

 

Taśmy łączeniowe do płyt kartonowo-gipsowych z włókna szklanego – stosowane powszechnie w branży budowlanej przy pracach wykończeniowych. Sprawdzone przy pracach profesjonalnych i amatorskich. Zapewniamy niskie ceny!

 

Dostępne w naszym asortymencie taśmy antyrysowe – siatkowe przeznaczone są do łączenia płyt kartonowo-gipsowych, wypełniania spoin i ubytków w ścianach, rys przed malowaniem oraz do innych prac.

 

Taśmy są samoprzylepne i łatwe w naklejaniu także na chropowate nawierzchnie. Zapewniają mocne i skuteczne połączenie. Są również łatwe w wykończeniu, dlatego po pokryciu gipsem są niewidoczne.

 

Taśmy produkowane przez naszą firmę wykorzystywane są przez wiele ekip wykończeniowych w całej Polsce. Są skuteczne w łączeniu płyt, zapewniają skuteczne połączenie oraz są łatwe w wykończeniu, a także wyróżniają się niskimi cenami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi taśmami siatkowymi do płyt kartonowo-gipsowych oraz z innymi rodzajami taśm klejących. Zapewniamy niskie ceny i szybko realizujemy zamówienia. Życzymy udanych zakupów!