Taśmy naprawcze polietylenowe do folii i tuneli foliowych

 

Taśmy naprawcze PE do folii i tuneli foliowych – skuteczne i szybkie w użyciu. Jeśli w tunelu foliowym pojawia się przerwanie, wystarczy zastosowanie naszych taśm naprawczych, aby szybko i skutecznie poradzić sobie z uszkodzeniem. To sprawdzony wybór!

 

Oferowane przez nas jednostronne taśmy naprawcze PE przeznaczone są przede wszystkim do klejenie folii polietylenowych (PE). Nasze taśmy wykańczamy z użyciem bardzo mocnego kleju akrylowego. Posiadają one także odporność czynniki atmosferyczne, wysokie temperatury i na UV, dlatego mogą być z powodzeniem używane na zewnątrz.

 

Często wykorzystywane przy naprawie tuneli foliowych. Sprawdzą się również przy klejeniu plandek samochodowych. Ponadto nasza taśma naprawcza PE może służyć jako taśma ochronna, ponieważ bardzo dobrze klei się do różnych powierzchni i da się usunąć bez pozostawiania śladów kleju.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi rodzajami taśm w naszym sklepie internetowym. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Życzymy udanych zakupów!