Taśmy odgrodzeniowe bez kleju

 

Taśmy odgrodzeniowe bez kleju służą przede wszystkim do oznaczania miejsc niebezpiecznych – dzięki temu, że nie posiadają kleju, mogą być owijane i wiązane wokół różnych elementów, na przykład słupków czy ogrodzeń. W naszej ofercie taśmy ogrodzeniowe dostępne w atrakcyjnych cenach – sprawdź je już teraz!

 

Zgodnie z przepisami BHP konieczne wyznaczanie miejsc, które mogą powodować niebezpieczeństwo dla użytkowników, na przykład wykopów, miejsc pracy na wysokości, miejsca pracy maszyn. W tym celu bardzo często wykorzystuje się taśmy ogrodzeniowe BHP, które pozwalają na wyraźne oznaczenie powyższych miejsc. Używane są one również podczas różnych wydarzeń, na przykład zawodów sportowych, koncertów, festiwali.

 

Specjalizujemy się w produkcji taśm różnych typów. Nasz asortyment włącza taśmy klejące oraz bez kleju. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony z jakości naszego asortymentu. Zachęcamy już teraz do sprawdzenia wszystkich modeli taśm i innych produktów w naszym asortymencie. Życzymy udanych zakupów!