Taśmy tynkarskie elewacyjne

 

Taśmy tynkarskie – taśmy elewacyjne pomarańczowe najwyższej jakości – jako producent gwarantujemy naszym klientom dostęp do taśm w szerokiej gamie rozmiarów. Sprawdź je już teraz i złóż swoje zamówienie w naszym sklepie internetowym!

 

Taśmy elewacyjne, które nazywane są też tynkarskimi, są powszechnie stosowane w branży budowlanej. Klejone są między innymi na ścianach, tynkach, cegłach, drewnie i innych powierzchniach.

 

Mogą być używane we wnętrzach i na zewnątrz. Zachowują bardzo dobrą przylepność w przypadku chropowatych powierzchni dzięki zastosowaniu wysokiej klasy kleju kauczukowego oraz wodonośnego nośnika z polietylenu. Posiadają odporność na promieniowanie UV.

 

Nasze taśmy tynkarskie elewacyjne są bardzo łatwe w aplikacji oraz demontażu – można bez problemu zerwać je ręcznie. Sprawdzą się podczas prac profesjonalnych i domowych.

 

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich rodzajów taśm tynkarskich – elewacyjnych w naszym sklepie internetowym. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji. Życzymy udanych zakupów!