Taśmy pakowe na kleju kauczukowym naturalnym solvent

 

Taśmy pakowe na kleju kauczukowym naturalnym solvent – uznawane za jedne z najlepszych taśm do pakowania. W naszym sklepie internetowym zakupisz je w najniższych cenach!

 

Taśmy pakowe PP na naturalnym kleju kauczukowym (solvent) charakteryzują się większą stabilnością kleju w stosunku do taśm z klejem hot-melt. Dzięki tym właściwościom rekomendowane są w szczególności do stosowania w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatury na halach i magazynach są niższe. Jest bardzo łatwa w stosowaniu ręcznym lub z narzędziami do pakowania. Pozwala na natychmiastowe sklejenie ze sobą papierów i kartonów – także tych cięższych.

 

Ponadto taśma pakowa solventowa może być wykorzystywana zamiennie przy niskich temperaturach z taśmami pakowymi freezer.

 

Taśmę produkujemy w dwóch kolorach: przezroczystym oraz brązowym. Naszym klientom dajemy do wyboru różne szerokości oraz ilości taśm. Przy większych zamówieniach zapewniamy niższe ceny!

 

Zapraszamy serdecznie do zakupu w naszym sklepie on-line – życzymy udanych zakupów razem z nami!

Nasza firma kierując się uczciwą polityką długości taśm zawsze podaje w metrach bieżących, a nie w yardach jak można spotkać u większości konkurencji.

Yard jest jednostką mniejszą niż metr: 1 yard to 0,9144 metra.

Jeśli kupują Państwo taśmę o długości 50 yardów, tak naprawdę otrzymują Państwo taśmę, która ma 45 metrów długości.