Bezbarwne plomby do opakowań

 

Kółka samoprzylepne bezbarwne (plomby, stickery klejące) przeznaczone do zamykania i zabezpieczana opakowań – wygodne w użyciu, estetyczne i przystępne cenowo. Dostępne w różnych wielkościach i ilościach. Zamów je u nas!

 

W naszym asortymencie znajdują się kółka z perforacją oraz bez perforacji oraz paski klejące przezroczyste. Oferujemy między innymi kółka o fi 50 mm, 45 mm, 36 mm, 28 mm, 24 mm, 20 mm, 18 mm oraz 16 mm. Można dopasować je indywidualnie do miejsca naklejenia.

 

Produkowane przez nas bezbarwne plomby do zamykania opakowań wykończone są wysokiej jakości klejem pozwalającym na zaklejenie opakowania na stałe. Stosowane są do zaklejania opakowań elektroniki, kosmetyków, ceramiki, a także wielu innych przedmiotów. Kółka sprzedawane są na rolce – są łatwe i wygodne w naklejaniu na różne nawierzchnie.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi rodzajami bezbarwnych kółek samoprzylepnych w naszym asortymencie. Naszym klientom gwarantujemy szybką realizację oraz najniższe ceny. Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym!