Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Ramiona do kiwaków/wobblerów

 

Ramiona do kiwaków – wobblerów z taśmą foliową kauczukową oraz akrylową – niezastąpione w efektownej ekspozycji w sklepach. Dostępne w naszym sklepie internetowym ramiona do kiwaków wyróżniają się funkcjonalnością, wygodnym użyciem oraz skutecznością. Dzięki temu znalazły one wielu zadowolonych klientów!

 

Kiwaki, które określane są także wobblerami, są rodzajem materiału reklamowego, w przypadku którego treść reklamowa jest umieszczana na nośniku wprawianym w ruch przez dotyk, podmuchy powietrza albo mechanicznie. Dzięki temu natychmiast przyciągają wzrok. Najczęściej umieszczane są na krawędziach półek sklepowych.

 

Materiały reklamowe tego rodzaju składają się z trzech części – części zawierającej treść reklamową, elementu umożliwiającego ruch, który jest najczęściej elastycznym paskiem tworzywa, a także z mocowania albo podstawki, która może być przyklejona do nawierzchni.

 

Oferowane przez naszą firmę ramiona do wobblerów – kiwaków są sprawdzonym wyborem w ekspozycji. Oferujemy je w różnych rozmiarach i z dwoma rodzajami klejów. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny!

 

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówieni w naszym sklepie internetowym!