Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Zawieszki samoprzylepne

 

Szybkie i wygodne w stosowaniu eurozawieszki – nowoczesne zawieszki samoprzylepne o wszechstronnym wykorzystaniu. W naszym asortymencie znajdziesz je w wielu wariantach do wyboru oraz w najniższych cenach. Sprawdź już teraz naszą pełną ofertę i złóż swoje zamówienie!

 

Produkujemy eurozawieszki samoprzylepne z folii PVC z klejem kauczukowym. Dzięki temu, że wyposażamy je w agresywny klej kauczukowy, pozwalają one na skuteczne połączenie z podłożem. Posiadają udźwig aż do 400 gramów!

 

Oferowane przez nas zawieszki samoprzylepne wykorzystywane są przede wszystkim do ekspozycji produktów na półkach sklepowych. Dzięki nim możliwe jest szybkie przygotowanie estetycznie prezentującej się ekspozycji.

 

W sprzedaży posiadamy zawieszki w różnych wariantach i ilościach. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, w którym dostępne są również wysokiej jakości kleje oraz taśmy samoprzylepne jednostronne i dwustronne. Zapewniamy najwyższą jakość w niskich cenach. Życzymy udanych zakupów!