Taśmy foliowe kauczukowe gr. 0,14mm

 

Mocne i trwałe taśmy dwustronnie klejące foliowe na kleju kauczukowym typu hot-melt – tutaj dostępne w wersji o grubości 0,14 mm. Wykonujemy również taśmy w innych szerokościach niż zaprezentowane. Zapewniamy najwyższą jakość i niskie ceny!

 

Taśmy foliowe kauczukowe naszej produkcji wyróżniają się skutecznym klejeniem i trwałością w zastosowaniach wewnętrznych, jako że ich odporność na temperatury jest niższa taśm z klejem akrylowym. Najczęściej używane w poligraficznej do przyklejania listew cenowych, plakatów, papieru, kartonów, folii PP. Nadają się też do innych powierzchni niskoenergetycznych i przy laminowaniu materiałów takich jak: pianki, filce, gumy.

 

Dostępne w naszym asortymencie taśmy klejące powstają z najwyższej jakości materiałów. Nadają się do użytku profesjonalnego i domowego. Wyróżniają się łatwą aplikacją. Przed użyciem taśmy nawierzchnię należy oczyścić, odtłuścić i wysuszyć.

 

Zachęcamy do sprawdzenia taśm foliowych kauczukowych dostępnych w naszym sklepie internetowym i życzymy udanych zakupów!