Taśmy włókninowe

 

Najlepszej jakości taśmy dwustronnie klejące włókninowe (flizelinowe) o szerokim zastosowaniu. Dzięki nośnikowi z włókniny celulozowej są bardzo łatwe w aplikacji, a za sprawą skutecznych klejów gwarantują niezawodne połączenie. Wszystkie taśmy włókninowe w sklepie internetowym dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Oferujemy taśmy włókninowe w dwóch wariantach – z klejem akrylowym oraz klejem kauczukowym. Kleje akrylowe są najczęściej stosowane – są niedrogie i bardzo dobrze sprawdzają się na gładkich nawierzchniach takich jak papiery, folie. Kleje kauczukowe typu hot-melt mają podobne zastosowanie, ale wyróżniają się nieco wyższą siłą klejenia oraz natychmiastową przylepnością.

 

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie taśmy klejące są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są w wielu różnych wariantach szerokości do wyboru.

 

Zalety taśm włókninowych – flizelinowych naszej produkcji:

  • zapewniają skuteczne połączenie i szybką przylepność

  • bardzo szerokie zastosowanie, między innymi przy pakowaniu, pozycjonowaniu

  • mogą być aplikowane ręcznie lub z wykorzystaniem aplikatora zbierającego przekładkę z taśmy

  • wyróżniają się odpornością na wysokie temperatury

  • dzięki swojej delikatnej strukturze mogą być urywane ręcznie – bez potrzeby stosowania nożyczek albo nożyków do ucinania

 

Taśmy włókninowe posiadają szerokie zastosowanie i mogą być używane między innymi do papieru, tektury, kopert, także do kaszerowanej tektury, uszlachetnionego i powlekanego lakierem papieru, w kaletnictwie do pozycjonowania skór i innych tkanin, ułatwiając szycie.

 

W naszym asortymencie dostępne są taśmy klejące w różnego rodzaju wariantach rozmiarowych. W sklepie internetowym nie zaprezentowaliśmy wszystkich dostępnych szerokości – w przypadku zainteresowania innymi szerokościami taśm w przedziale od 4 mm do 1000 mm zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi rodzajami taśm włókninowych (flizelinowych) na kleju akrylowym i kauczukowym w naszym sklepie internetowym, Życzymy udanych zakupów!