Taśmy maskujące poliamidowe

 

Taśmy poliamidowe, które mogą być używane jako odpowiednik taśm kaptonowych, wykorzystywane są głównie do ochrony elementów elektronicznych przed wysoką temperaturą, przykładowo podczas procesu lutowania oraz przy produkcji płytek PCB, a także przy druku 3D.

 

Nasze taśmy maskujące poliamidowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Oferowana przez nas taśma jest odporna do 268 stopni.

 

Nasza wersja taśmy ma 65 mikronów, dlatego w zestawieniu z produkcjami konkurencji jest dużo grubsza – przypominamy, że najczęściej spotykana taśma na rynku ma 25 mikronów.

 

Nasza firma kieruje się uczciwą polityką długości taśm – w stosunku do naszych produktów zawsze podajemy długość w metrach bieżących, a nie w yardach, jak można spotkać u większości konkurencji.

 

Yard jest jednostką mniejszą niż metr. 1 yard to 0,9144 metra. W przypadku zakupu taśmy o długości 50 yardów, otrzymamy taśmę, która ma w przeliczeniu 45 metrów długości.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi rodzajami taśm poliamidowych w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!