Klej montażowy Weldyx Transparent WIKO

Klej montażowy dwuskładnikowy Weldyx Transparent WIKO

 

Zaawansowana technologia klejów WELDYX wypełnia lukę między wytrzymałością kleju epoksydowego i elastycznością poliuretanu! Oparte na bazie mataakrylatu 2-składnikowe kleje WELDYX zapowiadają nową generację w dziedzinie innowacyjnych klejów strukturalnych. WELDYX jest prawidłową odpowiedzią, jeśli chodzi o połączenia różnych materiałów – jest to klejenie podobnych lub różnych materiałów. Każdy produkt z naszej serii WELDYX przekonuje do siebie swoim obszarem zastosowań i urzeka łatwością w obsłudze, doskonałą jakością i oszczędnym użyciem. Wybór różnych wielkości opakowań gwarantuje również łatwą i szybką integrację produktów WELDYX w procesach produkcyjnych Państwa firmy.

Klej do materiałów kompozytowych, jak na przykład PDCPD (Telen®), estrów winylowych, żywicy epoksydowej, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym na bazie żywicy epoksydowej, większości plastików (za wyjątkiem PP i PE), jak również zwykłych metali, stali i aluminium.

Niskie wydzielanie ciepła podczas reakcji umożliwia klejenie cienkościennych elementów, np. powierzchni fasad aluminiowych wykonanych Alucobond® bez wypaczania powierzchni. WELDYX TRANSPARENT idealnie nadaje się do łączenia elementów o małej lub średniej wielkości. Poza tym doskonale nadaje się do klejenia szkła i transparentnych plastików stosowanych obszarze reklamy przestrzennej, jak również przy produkcji pudełek, półek, mównic i trofeów. Może być również użyty do klejenia kamienia i materiałów wykonanych z drewna.