WYROBY W FORMIE PASTY I SMARU WIKO

 

Pasty do mycia rąk WIKO

PASTA DO CZYSZCZENIA RĄK - jest to łagodny, przyjemnie i świeżo pachnący środek do czyszczenia rąk, który może być używany w warsztatach, w zakładach produkujących karoserię i wielu innych branżach.Zastosowanie przyjaznych dla skóry surowców i łagodnych materiałów ściernych umożliwia szerokie zastosowanie do czyszczenia rąk bez szkodliwego wpływu na skórę. Po użyciu środka czyszczącego daje łagodną, aktywną pianę do czyszczenia, która pozostawia przyjemne uczucie dla skóry. Pasta do rąk WIKO ma neutralne pH i nie zawiera rozpuszczalników.

 

Smary miedziowe WIKO wysokotemperaturowe

PASTA MIEDZIOWA to środek rozdzielający przeznaczony do zastosować w warunkach wysokich temperatur. Odporny na wodę i wysokie obciążenia. Zabezpiecza przed korozją i zatarciem gwintów oraz łożysk. Dzięki doskonałej formule osiągniętej poprzez specjalny system zagęszczania, a w szczególności starannie dobrane stałe substancje smarujące PASTA MIEDZIOWA WIKO chroni części przed ścieraniem, zapieczeniem, skrzypieniem, zużyciem przez utlenianie, jak również zapewnia ekstremalną wytrzymałość obciążeniową.

 

Smary ceramiczne WIKO wysokotemperaturowe

PASTA CERAMICZNA to produkt opracowany na bazie oleju wysoko molekularnego, nieorga-nicznych substancji spajających i dodatków ceramicznych.

PASTA CERAMICZNA WIKO wyróżnia się doskonałą przyczepnością i może być stosowana w przedziale temperatur od -20°C do +1500°C. Jest odporna na ciepłą i zimna wodę, większość kwasów i zasad. Naniesiony produkt nie zawiera żadnych metalicznych pigmentów, jak również grafitu, molibdenu i dodatków z zawartością siarki.

 

Smary aluminiowe WIKO wysokotemperaturowe PASTA ANTI-SEIZE

PASTA ANTI-SEIZE to środek smarny zapewniający niezawodną ochronę powierzchni w warunkach wysokiej temperatury i ekstremalnych obciążeń. Oprócz tego zabezpiecza części metalowe przed korozja i zatarciem. Może być stosowana w temperaturze do +1.000 °C.

PASTA ANTI-SEIZE to miękki środek smarny o nierozłącznej formule w skład której wchodzą płatki miedzi, grafit oraz substancje antykorozyjne. Ten wysokiej jakości produkt charakteryzuje doskonała wytrzymałość na ekstremalne obciążenia, zużycie, sól drogową, kwaśne deszcze oraz słoną wodę. PASTA ANTI-SEIZE nie twardnieje, posiada też świetną stabilność termiczną. Produkt nie zawiera dwusiarczku molibdenu ani związków halogenowych.