USZCZELKI SAMOPRZYLEPNE

 

Uszczelka samoprzylepna, która dostępna jest w tej kategorii, posiada mnóstwo zalet i jest niezwykle prosta w montażu. Poradzi sobie z tym każdy, nawet najmniej doświadczony użytkownik. Uszczelka do drzwi i okien zabezpiecza newralgiczne punkty stolarki, co chroni przed szeregiem czynników zewnętrznych, jak chociażby wilgoć, woda, brud, czy zimne powietrze. Kolejnym atutem jest materiał wykonania. Uszczelki EPDM wykonane są z niezwykle trwałego tworzywa, które odporne jest na skrajnie niskie i wysokie temperatury oraz upływ czasu.

Uszczelki do okien charakteryzują się również sporą elastycznością i obojętnością na odkształcenia. Dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i brązowym, dzięki czemu z łatwością dobierzesz je do konkretnych zastosowań – okien, drzwi, bram garażowych, czy drzwi tarasowych.

 

Rodzaje uszczelek samoprzylepnych

 

Warto podkreślić, że wyróżniamy wiele rodzajów uszczelek samoprzylepnych. Mogą to być takie produkty jak:

  • uszczelka EPDM;

  • uszczelka gumowa okrągła;

  • uszczelka drzwiowa;

  • uszczelka okienna;

  • uszczelki gumowe płaskie;

  • uszczelki gumowe okrągłe.

 

Wszystkie z nich zapewniają odporność na warunki atmosferyczne, czy czynniki chemiczne. Jak je dobrać? Warto spojrzeć na typ stolarki otworowej, następnie wybrać odpowiedni rozmiar do poszczególnego zastosowania. Jeżeli masz problem z doborem właściwego rozwiązania, to zgłoś się do nas, chętnie pomożemy.

 

Uniwersalne uszczelki samoprzylepne

 

Uszczelki do drzwi samoprzylepne oraz uszczelki do okien samoprzylepne wyróżniają się bezproblemowym montażem. Wiele z nich charakteryzuje się możliwością szerokiego zastosowania i dużą uniwersalnością. Przykładowo uszczelki z powodzeniem można stosować je w przypadku drzwi, okien, bram garażowych, a także w samochodach np. do uszczelnień drzwi.

 

Solidne i proste w montażu uszczelki samoprzylepne

 

Kiedy warto zmienić uszczelki gumowe? Nawet najwyższej jakości uszczelka samoprzylepna po czasie traci swoje właściwości, warto o tym pamiętać. Jeżeli więc chcemy zachować odpowiednie właściwości termoizolacyjne musimy zadbać o ich wymianę co kilka lat. Uszczelka gumowa samoprzylepna to na szczęście bardzo prosty w montażu produkt, dzięki czemu cały proces można wykonać sprawnie i szybko.

 

Uszczelki EPDM do okien i nie tylko

 

Już teraz sprawdź szeroką gamę uszczelek samoprzylepnych w sklepie Budfix i odkryj produkty, które pozwalają znacznie zmniejszyć zużycie energii, co doskonale wpisuje się w obecne trendy. W asortymencie posiadamy uszczelki gumowe w różnych wersjach kolorystycznych i o różnych profilach. Zapraszamy do zakupów.