O nas

Specjalnością naszego sklepu budfix.pl. jest produkcja oraz sprzedaż taśm klejących i wykrojów z taśm oraz dystrybucja klejów, folii, narzędzi, lakierów, smarów, silikonów, akryli, pędzli, wałków malarskich, produktów dekarskich o wszechstronnym zastosowaniu dla przemysłu, motoryzacji i budownictwa. Chociaż jesteśmy młodą firmą, to posiadamy prawie 15-letnie doświadczenie w branży. Dostarczamy najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach – mamy nadzieję, że będą one mogły spełnić również Państwa wymagania!

 

Wychodzimy naprzeciwko potrzebom klientów i jesteśmy w stanie zagwarantować im dostęp do niezawodnych rozwiązań.

Oferujemy Państwu produkty takich marek jak WIKO, SIKA, BOLL, CX80, SOUDAL, BLUE DOLPHIN, SCAPA, YATO, VOREL, STHOR, LUND, FLO, POWER UP, FALA  - produkty dla budownictwa, przemysłu,branży automotive oraz zastosowań domowych.

W naszej ofercie znajdują się tylko wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów.klejących różnych typów.

 

Nasza oferta to między innymi taśmy jednostronnie klejące, taśmy dwustronnie klejące, wykroje z taśm zarówno jednostronnie jak i dwustronnie klejących, kleje, uszczelniacze, lakiery, pędzle, wałki malarskie, silikony, akryle i wiele innych produktów dla takich branż jak: Automotive, przemysł, branża remontowo-budowlana, poligrafia i reklama.

 

W trosce o pełne zadowolenie klientów kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość dostarczanych przez nas rozwiązań.

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem surowców pod naszą produkcję taśm klejących i wykrojów z taśm – dobieramy wyłącznie takie, które spełniają nasze wymagania w pełni, co przekłada się na niezawodność wyrobów.

 

Stale inwestujemy w najnowsze technologie, a także rozbudowujemy nasze zaplecze, aby utrzymywać nasze usługi na najwyższym poziomie. To pozwala nam na spełnianie zróżnicowanych potrzeb naszych klientów – zawsze jesteśmy w stanie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

 

Dzięki tak szerokiej gamie produktów możemy spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. Ponadto za sprawą własnego parku maszynowego jesteśmy w stanie przygotować każdą taśmę na dowolną szerokość oraz produkować najróżniejsze elementy sztancowane, między innymi kółka, kwadraty, prostokąty.

 

Wysoką jakość łączymy z przystępnymi cenami, dlatego też oferujemy każdemu z naszych klientów takie materiały klejące, które mogą spełnić jego wymagania również pod kątem dostępnego budżetu.

 

W trosce o całkowite zadowolenie każdego klienta specjalizujemy się w wynajdywaniu nietypowych produktów klejących odpowiadających w pełni jego potrzebom. Poszukujemy takich rozwiązań technicznych, które będzie można dopasować nawet do nietypowego klejenia i problemu klienta.

 

BUDFIX.PL