Uszczelki epdm samoprzylepne grubość 3mm

 

Uszczelki  EPDM samoprzylepne 3 mm to produkty do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju szczelin, krawędzi i kantów. To sprawia, że uszczelki EPDM z klejem mają naprawdę szeroki zakres zastosowań. Bardzo chętnie stosowane są jako uszczelki EPDM do okien, ale i w innych gałęziach przemysłu, czy w gospodarstwach domowych.

Taśma EPDM z klejem pozwala na błyskawiczny i samodzielny montaż. Użycie ich do produkcji gwarantuje trwałość wytwarzanego asortymentu. Uszczelki do okien i drzwi EPDM samoprzylepne nadają się doskonale do uszczelniania stolarki otworowej, ochrony maszyn, zjazdów dla wózków, czy regałów. To niemal idealne zabezpieczenie ostrych krawędzi, czy wystających elementów w każdym miejscu pracy. Ze względu na dużą elastyczność i amortyzację mogą być stosowane jako odboje gumowe np. przy otwieraniu drzwi.

 

Guma EPDM – właściwości

Uszczelki EPDM Warszawa to produkty najwyższej jakości, które zapewniają niesamowitą szczelność, przy jednoczesnej odporności na uszkodzenia mechaniczne, upływ czasu i skrajne warunki pogodowe. Ich elastyczność sprawia, że nie zmieniają swojej struktury nawet podczas temperatur rzędu od -40 do ponad 100 stopni Celsjusza.

Materiał EPDM samoprzylepny spełniają swoją funkcję jako zabezpieczenie ostrych krawędzi np. w stołach, meblach, czy maszynach. Dzięki zastosowaniu uszczelki do okien PCV możemy ograniczyć zużycie danego elementu.

 

Uszczelki EPDM – skuteczne zabezpieczenie

Prezentowane w tej kategorii produkty to dobra odpowiedź na to, jakie uszczelki do okien PCV wybrać. To niezwykle uniwersalne uszczelki do okien PCV pod warunkiem, że dobierze się ich odpowiedni rozmiar. Dodatkowo w każdym budynku, czy przemyśle występuje sporo elementów, które mają zaostrzone, niebezpieczne krawędzie, stanowiące zagrożenie dla domowników, czy pracowników. Takie punkty są także najczęściej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Warto wtedy zastosować uszczelki EPDM. Uszczelki samoprzylepne EPDM znane są także jako uszczelki do okien plastikowych. Wyróżniają się niezwykłą trwałością.

 

Postaw na najwyższą jakość produktu

Jakie zastosowanie ma taśma EPDM? Jakie zastosowanie ma uszczelka EPDM? Uszczelka EPDM zastosowanie to jedna z najważniejszych kwestii. W powyższym opisie przedstawiliśmy już sporo przykładów wykorzystania tej grupy produktów. Wybierając nasz sklep, mają Państwo gwarancje jakości i spełnienia wszystkich norm wytyczonych przez odpowiednie instytucje. Samoprzylepna konstrukcja uszczelek EPDM zapewnia łatwy i bezproblemowy montaż.

Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Jako producent uszczelek EPDM jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.