Taśma piankowa montażowa dwustronnie klejąca

 

Miękka i wygodna w użyciu taśma piankowa montażowa dwustronnie klejąca – sprawdzona podczas prac montażowych takich produktów jak lustra, szkło, meble, rolety, produkty z pleksi, aluminium, tworzyw sztucznych. Stosowane są między innymi w reklamie, poligrafii, budownictwie, motoryzacji. W naszej ofercie taśmy dostępne są w szerokiej gamie do wyboru – sprawdzą się przy wszystkich pracach montażowych!

 

Taśmy dwustronnie klejące piankowe PE wyróżniają się swoją grubością, za sprawą której bardzo dobrze niwelują nierówności klejonych powierzchni. Posiadają przekładkę foliową lub papierową. Zastosowanie wysokiej jakości kleju akrylowego na piance PE lub EVA gwarantuje trwałe połączenie. Oferujemy je w dwóch wariantach grubości i w różnych szerokościach, dlatego można dopasować je indywidualnie w zależności od prowadzonych prac.

 

Zalety naszych taśm piankowych:

  • najmocniejsze na rynku taśmy piankowe, które zapewniają bardzo wysoką siłę klejenia

  • do zastosowania wewnętrznego oraz zewnętrznego

  • wyróżniają się bardzo wysoką wytrzymałością na ścinanie

  • są odporne na starzenie, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury

  • posiadają szerokie zastosowanie w różnych branżach

  • oferowane są w różnych wariantach grubości i szerokości do wyboru

 

Nasze taśmy piankowe montażowe są dodatkowo dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu są one jednymi z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty mającym bardzo dobre opinie użytkowników.

 

W razie dodatkowych pytań związanych z taśmami piankowymi dostępnymi w naszym asortymencie zawsze pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji – doradzimy w doborze. W sklepie nie zostały zaprezentowane wszystkie szerokości taśmy. W razie potrzeby zakupienia taśm o innej szerokości prosimy o kontakt.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą taśm piankowych w naszym sklepie internetowym – oferujemy wyłącznie najwyższej jakości taśmy klejące o wszechstronnym zastosowaniu. Życzymy udanych zakupów!