Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Klej dekarski, uszczelniacz dekarski

 

Klej do folii paroizolacyjnej to znakomity sposób na ułatwienie oraz przyspieszenie pracy. To rozwiązanie, które sprawuje się o wiele lepiej niż tradycyjne taśmy. Dzięki klejom dostępnym w tej kategorii skleisz także metal, aluminium, płyty karton gips, beton, drewno, korek, plastik, kamień, szkoło czy polietylen.

Za pomocą klejów dostępnych w tej kategorii przymocujesz folię paroizolacyjną do profili i skorzystasz z niego również w przypadku innych prac montażowych. Atrakcyjne ceny oznaczają nie tylko efektywniejsza, ale i bardziej ekonomiczną pracę.

Dużym atutem tych klejów jest to, że po nałożeniu klejone elementy można przesunąć, czy oderwać bez uszkodzenia.

 

Klej dekarski – właściwości

Jedną z ważniejszych właściwości kleju do folii jest to, że nie spływa, co sprawia, że utrzymuje się w miejscu, w którym został nałożony. Bez obaw można go stosować na sufity, czy ściany. Na uwagę zasługuje także łatwość aplikacji, zapewniając wygodną pracę w niemal każdych warunkach.

Oprócz tego uszczelniacz dekarski jest małowsiąkliwy, co wiąże się z nieprzemakalnością przez klejone materiały i dużą wydajnością produktu.

 

Profesjonalny klej do membran dachowych

Właściwe ułożenie folii paroizolacyjnej albo membrany wymaga sporego wyczucia, wiedzy i cierpliwości. Nawet najlepszej jakości folia podatna jest na uszkodzenia, jeżeli nie dojdzie do prawidłowego montażu. Najczęściej mocuje się ją za pomocą taśmy dwustronnej. Jednak konieczność odklejenia warstwy zabezpieczającej z taśmy niezwykle utrudnia całe zadanie. Alternatywą jest oferowany w tej kategorii klej do folii paroizolacyjnej.

 

Kleje do folii o specjalistycznym zastosowaniu

Do tej pory na rynku brakowało skutecznych środków, które pozwalałyby na skuteczne i bezpieczne klejenie takich elementów jak folie. Naprzeciw oczekiwaniu klientów wychodzi jednak klej do folii PCV, który służy do sprawnego i skutecznego montażu przy profilach np. CW, CD, UW i UD w zabudowach gipsowo-kartonowych. Produkt wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem. Można stosować go również jako klej do folii polietylenowej, klej do folii ogrodniczej, czy klej do paroizolacji i klej do alufolii.

 

Dlaczego warto zastąpić taśmę specjalnym klejem do folii?

Największym atutem klejów do folii paroizolacyjnych jest to, że są znacznie wygodniejsze w użyciu niż taśmy dwustronne. Dzięki klejom można zamocować nawet lekko zapylona folię, co nie jest możliwe w przypadku taśm dwustronnych.

Oczywiście należy przygotować klejoną powierzchnie i oczyści ją z oleju, tłuszczu czy innych zanieczyszczeń, jednak warto skorzystać z innowacyjnej formuły, jaką jest klej do folii.