Uszczelka samoprzylepna biała

 

Uszczelka samoprzylepna biała to kategoria, w której znajdziesz starannie wykonane uszczelki do okien i drzwi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Prawidłowo zamontowane zapewniają szczelność na wysokim poziomie, chroniąc przez zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią.

 

Uszczelki do okien i drzwi

 

Podstawą mądrego i ekonomicznego ogrzewania pomieszczeń jest nie tylko dostarczanie możliwie taniego rozwiązania energetycznego, ale utrzymanie ciepła jak najdłużej i zlikwidowanie wszystkich potencjalnych mostków termicznych. Można to osiągnąć, stosując takie produkty jak uszczelka do drzwi, która zapobiega powstawaniu przeciągów.

Uszczelka okienna natomiast zabezpiecza pomieszczenia przed hałasem dochodzącym z zewnątrz, nie dopuszcza do przenikania wilgoci, chroni przed wiatrem, wodą i w dużym stopniu wpływa na bilans energetycznych budynku. Z pozoru niewinne i niewielkie przedmioty mogą znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania mieszkania, domu, garażu, czy innego obiektu.

 

Uszczelka okienna i uszczelka drzwiowa – zachowaj ciepło na dłużej

 

Uszczelka gumowa w tej kategorii to produkt, który został wykonany z najwyżej jakość materiału (EPDM), dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. Nawet po kilku latach użytkowania nie zmienia swojego kształtu i nie kruszeje.

Uszczelki gumowe posiadają sporą elastyczność, która dostosowuje się do każdej powierzchni, zapewniając idealne przyleganie. To oczywiście powoduje ochronę okien oraz drzwi przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

Jakie uszczelki EPDM będą najlepsze?

 

W tej kategorii znajdziesz uszczelki gumowe uszczelniające do drzwi i okien w kolorze białym o różnym profilu. To właśnie na ten czynnik powinniśmy zwrócić uwagę przy ich wyborze. Każda uszczelka gumowa samoprzylepna posiada swój własny profil, który powinien być dopasowany do okna lub drzwi. Zbyt duża lub zbyt mała uszczelka może nie spełniać oczekiwań. Źle dopasowana uszczelka gumowa okrągła, czy płaska nie będzie wykazywała należytych właściwości i co za tym idzie, nie będzie odpowiednio chroniła przed warunkami atmosferycznymi, kurzem, brudem i wodą.