Klej hybrydowy - najmocniejszy klej montażowy

 

Wielu fachowców oraz osób, które czasami dokonują amatorskich napraw zastanawia się, jaki jest super mocny klej montażowy. Czy są to produkty którejś ze znanych marek, które występują w telewizji, radiu bądź innych mediach i dostaniemy je w każdym sklepie budowlanym? Okazuje się, że nie. Jaki klej więc wybrać, jeżeli chcemy kupić bardzo mocny klej montażowy?

Mocny klej do wszystkiego szybkoschnący to taki, który jest ekstremalnie silny, elastyczny, nieplamiący i charakteryzuje się wysoką przyczepnością oraz trwałym połączeniem. Czy to jednak nie za wiele na jeden produkt? Jak się okazuje nie. Takimi właściwościami wyróżnia się klej montażowy hybrydowy Super High-Tack firmy Budfix.

 

Co to jest klej hybrydowy?

 

Klej hybrydowy oparty jest na technologii, która poprzez występowanie naturalnej wilgoci na elementach utwardza się do trwale elastycznej postaci. Jest niezwykle silnym i elastycznym klejem montażowym, który może być wykorzystywany w przypadku łączeń szerokiej gamy materiałów.

Klej Ms Polimer High-Tack, czyli najmocniejszy klej montażowy zapewnia skuteczne łączenia w przypadku elementów wykonanych z metalu, drewna, tworzyw sztucznych, kamienia naturalnego i twardego, marmuru, granitu, betonu, cegły, płyty gipsowo-kartonowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, metali, szkła i ceramiki, większości tworzyw sztucznych, np. PCV, styropianu, poliakrylu i poliwęglanów.

Super mocny klej montażowy jest niekorozyjny dla metali i jego dużym atutem jest wszechstronne zastosowanie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

 

Klej hybrydowy High-Tack – zalety

 

Klej montażowy High-Tack wyróżnia się przede wszystkim trwałą elastycznością na poziomie 20%. Nie można nie zwrócić uwagi na błyskawiczne połączenie, które może odbywać się nawet bez specjalnego przygotowania na zawilgoconych powierzchniach. Może być stosowany wszędzie tam, gdzie elementy narażone są na wibrację i codzienne wyzwania.

Wyjątkowe parametry kleju sprawiają, że jest to doskonała alternatywa dla kołków, śrub, czy gwoździ zarówno w przemyśle, jak i w domu. Po wyschnięciu tworzy niezwykle trwałe i odporne na drgania połączenie. Czyni to z niego niemal doskonały klej do ekstremalnie ciężkich i mocno obciążonych elementów – półek, parapetów, progów, obudów, maskownic, paneli, czy materiałów dekarskich. Jest to także bardzo mocny klej do gumy i mocny klej do metalu.

Na uwagę zasługuje także to, że bardzo mocny klej montażowy odporny jest na działanie skrajnych warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV, a także kwasów, olejów, zasad, czy rozpuszczalników.

 

Klej montażowy Super High-Tack – wysoka przyczepność

 

Unikalna technologia kleju hybrydowego zapewnia wysoką i natychmiastową przyczepność bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Doskonale znosi przy tym wszelkie wibracje i drgania niezależnie od zastosowania. Zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ma doskonałą przyczepność do niemal każdego materiału.

 

Bezpieczny klej hybrydowy High-Tack

 

Klej montażowy supermocny zapobiega powstawianiu pęcherzy, rys, czy pęknięć. Jest to zasługa bezskurczowych właściwości. Klej ponadto nie zawiera izocyjanianów, rozpuszczalników i silikonu, dzięki czemu jest bezpieczny w użyciu. Do tego jest niemal bezwonny i naturalny chemicznie. Nie odbarwia i nie uszkadza naturalnego kamienia, czy luster.

 

Krótki czas schnięcia – klej supermocny High-Tack

 

Supermocny klej montażowy High-Tack oferuje użytkownikom bardzo krótki czas schnięcia. Po utwardzeniu jest trwale elastyczny i odporny na temperatury rzędu -40 do +90 stopni Celsjusza. Stanowi świetną alternatywę kołków, śrub, gwoździ. Można stosować go bez konieczności gruntowania.

 

Supermocny klej montażowy uniwersalny – zastosowanie

 

Klej High-Tack to wyjątkowo elastyczny i mocny klej budowlany, co czyni go niezwykle uniwersalnym produktem do trwałego mocowania mocno obciążonych elementów. Doskonale zda egzamin w przypadku klejenia blatów, okładzin, gzymsów, parapetów, frontów, paneli, ekranów, luster, materiałów izolacyjnych, czy podłóg. Może być stosowany zarówno w przypadku podłóż lekko wilgotnych, jak i suchych. Wykorzystuje się go także do łączenia materiałów dekarskich – dachówki czy blachy. W warunkach domowych z powodzeniem wykorzystasz go jako mocny klej do listew lub do drobnych napraw, bo jest to także mocny klej do betonu.

Jego zastosowanie przyspieszy i usprawni wykonywanie wielu prac remontowo-budowlanych. Oprócz tego będzie doskonały w przypadku klejenia:

  • ciężkich i lekkich elementów dekoracyjnych;

  • drobnych prac murarskich;

  • klej do listew przypodłogowych plastikowych;

  • klej do listew przypodłogowych PCV;

  • montażu płyt OSB na ścianach oraz płyt gipsowo-kartonowych;

  • mocowania cięższych elementów dekoracyjnych i wykończeniowych;

  • klejenia krytycznych/porowatych materiałów.

 

Jak więc można zauważyć, sprawdzi się w wielu rolach i daje naprawdę sporo możliwości zastosowania.

 

Czym wyróżnia się klej montażowy Budfix?

 

Produkt ten broni się swoją ultramocnym działaniem oraz doskonałą przyczepnością. Potwierdzają to fachowcy i użytkownicy, którzy mieli do tej pory do czynienia z tym klejem. Wyraźnie króluje nad konkurencją szybkością utwardzania, a także pozostałymi właściwościami, które wymieniliśmy powyżej. Do tego wszystkiego występuje w bardzo konkurencyjnej cenie, co czyni go niezastąpionym klejem montażowym na rynku.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii